Rozświetlenie włosów

Ombre

Dla jakiego rodzaju włosów?

Wszystkie oprócz siwych

Opis usługi

Ombré to idealna koloryzacja dla osób, które chciałyby delikatnie odświeżyć swój wizerunek, a nie całkowicie zmieniać kolor. Włosy ombré rozjaśnione są od połowy długości, a jaśniejszy kolor jest widoczny na całej długości włosów.

Korzyści

Ombré to sposób koloryzacji włosów, który polega na tym, że kosmyki u nasady są ciemniejsze, a końcówki mocno rozjaśnione. Rozjaśniony kolor nadaje fryzurze lekkości i objętości.

Usługi komplementarne

Smartbond

Innowacyjna technologia Smartbond chroni włosy podczas koloryzacji i dekoloryzacji. Powstała, aby wzmacniać mostki dwusiarczkowe we włosach i regenerować je. Włosy odzyskują blask, jednolity kolor oraz miękkość. Dzięki usłudze Smartbond możesz pozwolić sobie na każdą zmianę koloru!

Powermix

Powermix jest szybką usługą pielęgnacji włosów w salonie, dającą zachwycające i natychmiastowe rezultaty. Jego wyjątkowość polega na możliwości personalizacji usługi pielęgnacyjnej i stworzeniu przez fryzjera eksperta maski, która najlepiej odpowiada na potrzeby włosów klientki. Jak to działa?

Po przeprowadzonej diagnozie fryzjer ekspert łączy bazę Powermix z jednym z pięciu dodatków (KOLOR, WYGŁADZENIE, ODBUDOWA, ODŻYWIENIE, WZMOCNIENIE). Maska Powermix jest przygotowywana specjalnie dla każdej klientki tuż przed nałożeniem jej na włosy.

Style My Hair

Chcesz zmienić kolor włosów, ale nie jesteś pewna, czy będziesz dobrze wyglądała? Już nie musisz się tym przejmować! Dzięki aplikacji mobilnej Style My Hair przekonasz się na własne oczy, jak prezentujesz się w różnych fryzurach i kolorach.

Aplikacja Style My Hair

Przetestuj tysiące możliwości i znajdź
swój wymarzony look.

Pobierz Aplikację