Rozświetlenie włosów

Ombre

Dla jakiego rodzaju włosów?

Wszystkie oprócz siwych

Opis usługi

Ombré to idealna koloryzacja dla osób, które chciałyby delikatnie odświeżyć swój wizerunek, a nie całkowicie zmieniać kolor. Włosy ombré rozjaśnione są od połowy długości, a jaśniejszy kolor jest widoczny na całej długości włosów.

Korzyści

Ombré to sposób koloryzacji włosów, który polega na tym, że kosmyki u nasady są ciemniejsze, a końcówki mocno rozjaśnione. Rozjaśniony kolor nadaje fryzurze lekkości i objętości.

Usługi komplementarne

 Smartbond

Smartbond

Innowacyjna technologia Smartbond chroni włosy podczas koloryzacji i dekoloryzacji. Powstała, aby wzmacniać mostki dwusiarczkowe we włosach i regenerować je. Włosy odzyskują blask, jednolity kolor oraz miękkość. Dzięki usłudze Smartbond możesz pozwolić sobie na każdą zmianę koloru!

 Powermix

Powermix

Powermix jest szybką usługą pielęgnacji włosów w salonie, dającą zachwycające i natychmiastowe rezultaty. Jego wyjątkowość polega na możliwości personalizacji usługi pielęgnacyjnej i stworzeniu przez fryzjera eksperta maski, która najlepiej odpowiada na potrzeby włosów klientki. Jak to działa?

Po przeprowadzonej diagnozie fryzjer ekspert łączy bazę Powermix z jednym z pięciu dodatków (KOLOR, WYGŁADZENIE, ODBUDOWA, ODŻYWIENIE, WZMOCNIENIE). Maska Powermix jest przygotowywana specjalnie dla każdej klientki tuż przed nałożeniem jej na włosy.