Kolorowe włosy

Colorful Hair

Dla jakiego rodzaju włosów?

Włosy jasne lub rozjaśniane

Opis usługi

Słodkie pastele: hitowy róż i subtelna brzoskwinia. Sprawdź, jak magicznie będą się prezentowały na Twoich włosach i poczuj się jak prawdziwa gwiazda! Wypróbuj zmywalną odżywkę #colorfulhair i baw się kolorem. Pastelowe kolory włosów podkreślą Twój unikalny styl i wyjątkowy charakter.

Korzyści

#colorfulhair od L’Oréal Professionnel to przede wszystkim podkreślenie Twojego oryginalnego stylu. Co wybierasz – totalną transformację czy delikatny akcent?

#colorfulhair w rękach fryzjera to odrobina szaleństwa i klimat wakacji na co dzień. Utrzymuje się na włosach do kilku myć. Baw się kolorem!

Usługi komplementarne

 Smartbond

Smartbond

Innowacyjna technologia Smartbond chroni włosy podczas koloryzacji i dekoloryzacji. Powstała, aby wzmacniać mostki dwusiarczkowe we włosach i regenerować je. Włosy odzyskują blask, jednolity kolor oraz miękkość. Dzięki usłudze Smartbond możesz pozwolić sobie na każdą zmianę koloru!

 Powermix

Powermix

Powermix jest szybką usługą pielęgnacji włosów w salonie, dającą zachwycające i natychmiastowe rezultaty. Jego wyjątkowość polega na możliwości personalizacji usługi pielęgnacyjnej i stworzeniu przez fryzjera eksperta maski, która najlepiej odpowiada na potrzeby włosów klientki. Jak to działa?

Po przeprowadzonej diagnozie fryzjer ekspert łączy bazę Powermix z jednym z pięciu dodatków (KOLOR, WYGŁADZENIE, ODBUDOWA, ODŻYWIENIE, WZMOCNIENIE). Maska Powermix jest przygotowywana specjalnie dla każdej klientki tuż przed nałożeniem jej na włosy.