Kolorowe włosy

Colorful Hair

Dla jakiego rodzaju włosów?

Włosy jasne lub rozjaśniane

Opis usługi

Słodkie pastele: hitowy róż i subtelna brzoskwinia. Sprawdź, jak magicznie będą się prezentowały na Twoich włosach i poczuj się jak prawdziwa gwiazda! Wypróbuj zmywalną odżywkę #colorfulhair i baw się kolorem. Pastelowe kolory włosów podkreślą Twój unikalny styl i wyjątkowy charakter.

Korzyści

#colorfulhair od L’Oréal Professionnel to przede wszystkim podkreślenie Twojego oryginalnego stylu. Co wybierasz – totalną transformację czy delikatny akcent?

#colorfulhair w rękach fryzjera to odrobina szaleństwa i klimat wakacji na co dzień. Utrzymuje się na włosach do kilku myć. Baw się kolorem!

Usługi komplementarne

Smartbond

Innowacyjna technologia Smartbond chroni włosy podczas koloryzacji i dekoloryzacji. Powstała, aby wzmacniać mostki dwusiarczkowe we włosach i regenerować je. Włosy odzyskują blask, jednolity kolor oraz miękkość. Dzięki usłudze Smartbond możesz pozwolić sobie na każdą zmianę koloru!

Powermix

Powermix jest szybką usługą pielęgnacji włosów w salonie, dającą zachwycające i natychmiastowe rezultaty. Jego wyjątkowość polega na możliwości personalizacji usługi pielęgnacyjnej i stworzeniu przez fryzjera eksperta maski, która najlepiej odpowiada na potrzeby włosów klientki. Jak to działa?

Po przeprowadzonej diagnozie fryzjer ekspert łączy bazę Powermix z jednym z pięciu dodatków (KOLOR, WYGŁADZENIE, ODBUDOWA, ODŻYWIENIE, WZMOCNIENIE). Maska Powermix jest przygotowywana specjalnie dla każdej klientki tuż przed nałożeniem jej na włosy.

Style My Hair

Chcesz zmienić kolor włosów, ale nie jesteś pewna, czy będziesz dobrze wyglądała? Już nie musisz się tym przejmować! Dzięki aplikacji mobilnej Style My Hair przekonasz się na własne oczy, jak prezentujesz się w różnych fryzurach i kolorach.

Aplikacja Style My Hair

Przetestuj tysiące możliwości i znajdź
swój wymarzony look.

Pobierz Aplikację