Smartbond

Dlaczego Smartbond

Fakty i mity

Inteligentna ochrona Twoich włosów przy każdej koloryzacji

SmartBond od L'Oréal Professionnel to innowacyjna usługa, która pozwoli na metamorfozę koloru, zapewniając jednocześnie włosom odpowiednią pielęgnację podczas farbowania. Jest to system będący dodatkiem do zabiegu koloryzacji lub dekoloryzacji, dzięki czemu możliwe jest zadbanie o pasma już na etapie zabiegu i zapobieganie zniszczeniom, zamiast regeneracji uszkodzonych po wykonaniu procedury włókien.

Swoje niezwykłe właściwości SmartBond zawdzięcza:

  1. KWASOWI MALEINOWEMU
    w sprytny sposób współgra on zarówno z koloryzacją, jak i dekoloryzacją, odbudowując zerwane na ich skutek mostki dwusiarczkowe i wzmacniając te osłabione. To one odpowiadają za wygląd, a nawet skręt włosów, dlatego w przypadku naruszenia ich struktury pasma stają się matowe i szorstkie oraz zaczynają się łamać i kruszyć. Kwas maleinowy wpływa też na utrzymanie spoistości wiązań jonowo-wodorowych, które mogą zostać naruszone w procesie utleniania, zapobiegając m.in. puszeniu się i elektryzowaniu włosów,
  2. CERAMIDOM I POLIMEROM
    pozwalają włosom pozostać gładkimi i miękkimi w dotyku, a także podatnymi na modelowanie. Odbudowują naruszone włókno i osadzą się na jego powierzchni, pełniąc równocześnie funkcję ochronną.

SmartBond to system nie tylko niezwykle skuteczny w pielęgnacji włosów farbowanych, ale też wygodny w stosowaniu.

Chcesz być na bieżąco?

Poznaj nasze promocje i nowości!

Zapisz się do Newslettera