Upięcia i plecionki

Jak najlepiej wyeksponować kobiecość? Jak dodać swojemu wyglądowi młodzieńczego wdzięku? Postaw na ponadczasową klasykę z odrobiną ekstrawagancji. Misterna plecionka, luźne upięcie czy elegancki kok. Zobacz, która ze stylizacji pasuje do Ciebie najlepiej!

Jacek Rybacki

RYBACKI PROFESSIONAL HAIR

Fryzjer edukator. Wizjoner artysta. Od 20 lat w zawodzie fryzjera.
Twórca salonu Rybacki Professional Hair, który stał się marką na bydgoskim rynku. Jego kariera rozpoczęła się od wygranej pierwszej edycji konkursu Style & Color Trophy L’Oréal Professionnel. Do dzisiaj jego ulubionym produktem jest lakier L’Oréal Professionnel Infinium.
W sztuce fryzjerskiej lubi łączyć przeciwieństwa i zestawiać proste techniki z awangardową estetyką. Jak sam mówi o sobie – jest wiecznym poszukiwaczem nowych rozwiązań. Nie boi się eksperymentować z produktami i tworzyć własne „receptury”.
Podejmowanie wyzwań to jego druga natura, ale ceni też współpracę z innymi fryzjerami. Doskonale czuje się na sesjach zdjęciowych i dużych wydarzeniach modowych, a jego prace publikowano w wielu prestiżowych magazynach jak Cosmopolitan czy Twój Styl.
Czerpie inspiracje z otoczenia, aby przeobrazić swoje wizje w rzeczywistość.


zdjęcia: Szymon Niemczewski
makijaż: Karolina Szczuka – Szczuka Visage
modelki: Katarzyna Dobosz, Agata Rybicka, Zuzanna Kuchajewicz

RYBACKI PROFESSIONAL HAIR
BYDGOSZCZ