L'Oréal Professionnel, tam, gdzie rodzą się trendy.
@CIOCIALIESTYLE

SUPER MODNY LOOK W STYLU CARNIVAL ROSE GOLD

W tym sezonie Leszek Czajka postawił na pastelowe połączenie różu i złota. @CiociaLiestyle wygląda zachwycająco!
Wybór tych tonacji będzie doskonałym uzupełnieniem barwnych, festiwalowych stylizacji, a jednocześnie Twój codzienny wygląd stanie się niecodzienny!

Leszek Czajka Ambasador L'Oréal Professionnel
Leszek Czajka

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z latem festiwale.
Zachwyć wszystkich najmodniejszym kolorem włosów i wyraź swoją osobowość!
Który look wybierasz - delikatny czy z pazurem? Jedno jest pewne
– w tym sezonie wszystkie jesteśmy #coloraddict!

Kolor
w stylu

IRMINA KOZIEŁ
STYLISTA FRYZUR
& EDUKATORZY AKADEMII L’ORÉAL PROFESSIONNEL POZNAŃ

Do mody wkroczyły niemal neonowe kolory włosów w odcieniach różu i fioletu. Nasza propozycja skierowana jest do kobiety, która lubi być w centrum zainteresowania. Intensywny odcień fioletu na długościach i końcach zrównoważony jest ciemnym, naturalnym i chłodnym odcieniem włosów od skóry. Dzięki temu całość jest energetyczna, ale pozostaje miękka i kobieca. W stylizacji dziennej włosy pozostają miękkie, naturalne w strukturze i błyszczące. Wzbogacone są jedynie kosmykiem włosów na czole. Zależało nam na tym by dało to efekt symbiozy nowoczesności z naturą. Stylizację wieczorną wzbogaciliśmy naturalnymi piórami i plecionkami. Struktura włosa zostaje wzburzona, choć dalej jest naturalna i niepretensjonalna.

Kolor
w stylu

PRZEMEK MENDAKIEWICZ
STYLISTA FRYZUR
& EDUKATORZY AKADEMII L’ORÉAL PROFESSIONNEL WARSZAWA

Zainspirowaliśmy się barwami zachodzącego za horyzontem słońca podczas festiwali plenerowych. Te kilka chwil, gdy słońce ginie w mroku, pozwala dostrzec tysiące przepięknych, spójnych barw, których nie można zapomnieć. Dlatego dziewczyna w naszej stylizacji jest w ciągu dnia młoda, dynamiczna, z romantyczną duszą. Ma pełno rozwianych, falujących włosów, a ostateczny kształt jej fryzury ustalił miękki podmuch wiatru. Z kolei zmrok budzi w niej pewną siebie, pełną seksapilu kobietę. Mocniej eksponujemy kontrastowe odcienie włosów, a stylizację dopełnia blask brokatu i biżuterii. W takim wydaniu dobra zabawa jest gwarantowana!

Kolor
w stylu

EDYTA SZYMAŃSKA
STYLISTA FRYZUR
& EDUKATORZY AKADEMII L’ORÉAL PROFESSIONNEL KATOWICE

Festiwal = zabawa i emocje. Fryzura powinna być swobodna, praktyczna i możliwa do ułożenia jednym ruchem ręki. Długie rozpuszczone włosy, warkocze, fale podkreślone lekkim, wakacyjnym kolorem dodają zwiewności i naturalności. W naszej stylizacji wykorzystaliśmy żółty odcień z gamy #colorfulhair, akcentując tym samym ruch, młodość i zabawę. Kolor został wprowadzony w postaci pasm rozświetlających twarz i oczy - niczym promienie słońca w letni festiwalowy dzień i światła neonów nocą. Im więcej naturalności, swobody w stylizacjach festiwalowych, tym lepiej.

Kolor
w stylu

JACEK BAKAJ
STYLISTA FRYZUR
& EDUKATORZY AKADEMII L’ORÉAL PROFESSIONNEL GDAŃSK

Pierwsze skojarzenia na myśl o festiwalu? Radość, zabawa, wolność, nieokiełznane emocje, szaleństwo kolorów, błysk świateł. To idealne źródło inspiracji dla artystycznej duszy fryzjera. Bo praca z włosami to trochę tak, jak nieokiełznany festiwalowy żywioł. Możemy je układać, uwalniać ze sztywnych ram, nadawać lekkości, kolorować, zachłysnąć się festiwalowym klimatem. Luźne, bezładnie opadające loki, a może drapieżna grzywka w artystycznym nieładzie? I najważniejsze – kolor. Odważny, lśniący, uzależniający. Jednym słowem iście festiwalowy look, który pozwoli nam wyrwać się z szarej, nudnej rzeczywistości, wyzwoli pozytywną energię i nową moc. Moc kolorów.

Salony Expert to grupa salonów fryzjerskich, współpracująca z marką L’Oréal Professionnel.
W Salonach Expert możesz liczyć na kompleksową diagnozę włosów oraz odpowiedni dobór produktów i usług, odpowiadających ich potrzebom.

Największą wagę przywiązujemy do znajomości trendów, umiejętności technicznych fryzjerów oraz profesjonalnej obsługi klienta. Wierzymy, że wizyta w salonie fryzjerskim powinna być doświadczeniem, wpływającym na Twoje dobre samopoczucie.

Szukaj autoryzowanych Salonów Expert L’Oréal Professionnel z aktualnym certyfikatem na rok 2017.
Moje położenie
Najbliższe salony

Najbliższe salony (odległości mają charakter orientacyjny)

    Chcesz być na bieżąco?

    Poznaj nasze promocje i nowości!

    Zapisz się do Newslettera