Wizyta u fryzjera się zakończyła, masz idealnie ułożoną fryzurę, piękne, zdrowo wyglądające włosy i… wrażenie, że ten efekt potrwa tylko do pierwszego mycia? Mamy dobrą wiadomość – nie musi tak być! Podpowiadamy, jakie kosmetyki wybrać i jak je poprawnie stosować, aby przedłużyć efekt osiągnięty w salonie.

 

 

Pielęgnacja włosów domowymi sposobami jest prosta i przyjemna. Trzeba tylko pamiętać, aby stosować kosmetyki, które są właściwie dobrane do rodzaju włosów. Wyjątkowej pielęgnacji wymagają włosy przetłuszczające się, innej - blond, suche lub koloryzowane. Dzięki zastosowaniu właściwych produktów możemy zapobiec wysuszaniu się włosów, a także sprawić, że będą one lśniące i miękkie, a kolor utrzyma się przez wiele tygodni.

 

 

3 KROKI W PIELĘGNACJI

W DOMU BLOND WŁOSÓW

 

Farbowane blond włosy bywają figlarne i niestety piękny chłodny kolor po kilku tygodniach może stać się żółty. Na szczęście jest na to rada! Pielęgnując włosy gamą Blondifier możesz ponownie w prosty sposób w warunkach domowych nadać pożądany chłodny odcień i cieszyć się nim na dłużej. Dzięki formule wzbogaconej w polifenole zawarte w ekstrakcie z jagód Acai włosy nabierają miękkości i blasku.

 

 

3 KROKI PIELĘGNACJI

W DOMU WŁOSY KOLORYZOWANE

 

 

Włosy farbowane wymagają wyjątkowej pielęgnacji. Do ich mycia warto zastosować produkt, który jest przeznaczony właśnie dla nich – nie tylko zadba o odpowiednią pielęgnację, ale także zatrzyma kolor na dłużej. Dzięki gamie Vitamino Color zyskasz 8 tygodni ochrony przeciwko płowieniu koloru.*

To wszystko dzięki składnikowi gwieździe – Resweratolowi. Ten naturalny polifenol pozyskiwany ze skóry winogron jest wysoko skoncentrowanym przeciwutleniaczem. Chroni włosy przed takimi czynnikami jak stres oksydacyjny i promieniowanie UV, które odpowiadają za degradację koloru.

 

*Test instrumentalny: szampon + odżywka

 

 

 

3 KROKI PIELĘGNACJI

W DOMU WŁOSY WYMAGAJĄCE REGENERACJI

 

Mogą być suche, zniszczone, matowe, rozdwojone. Niszczenie włosów następuje przez wiele czynników, takich jak zabiegi chemiczne, wiatr, słońce, stosowanie urządzeń termicznych bez ochrony. W przypadku, gdy borykasz się z włosami uwrażliwionymi, odpowiednia pielęgnacja jest niezbędna dla utrzymania ich w dobrej kondycji. Odkryj gamę Absolut Repair, która dzięki proteinom i aminokwasom zawartym w komosie ryżowej regeneruje i chroni włosy, zapobiegając potencjalnym uszkodzeniom lub ich negatywnym skutkom.

 

 

 

 

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.