Banner Modelka blond Serie Expert Metal Detox

Serie Expert Metal Detox
Nowa przełomowa gama do neutralizacji metali we włóknach włosa

Czy wiesz, że podczas każdego mycia włosów cząsteczki metali kumulują się wewnątrz ich włókien? Mogą być odpowiedzialne za łamliwość i uwrażliwienie włosów oraz nierówny kolor. Dzięki nowej innowacyjnej gamie kosmetyków L’Oréal Professionnel Paris Metal Detox Serie Expert możesz zapomnieć o tym problemie! Odkryj przełomową gamę kosmetyków pomocną podczas koloryzacji i dekoloryzacji!

Metal w strukturze włosa, Metal Detox gama Serie Expert

Problem metali
we włosach

7-letnie badania laboratoriów L’Oréal Professionnel Paris dowiodły, że metale znajdujące się w wodzie niekorzystnie oddziałują na włosy i proces koloryzacji. Zwłaszcza miedź, która może znajdować się w nadmiarze we włóknach włosów negatywnie wpływa na kondycję włosów powodując ich uwrażliwienie, problemy z rozjaśnianiem, czy nierównomierny kolor. Im bardziej uwrażliwione włosy tym mniej trwałe będą też efekty koloryzacji, przez co kolor bardzo szybko traci blask i intensywność.

Rozwiązaniem tego problemu jest nowa gama produktów L’Oréal Professionnel Paris Metal Detox Serie Expert.

Mapa stężenie metali we włosach na świecie
Mapa stężenia metali we włosach na świecie
Benefity gamy Metal Detox
Poznaj Gamę Metal Detox

Metal Detox Serie Expert to najbardziej innowacyjna gama do pielęgnacji włosów.

  • Opatentowana* technologia z Glikoaminą, by neutralizować metale wewnątrz włókien włosa.
  • 87% mniejsze ryzyko zniszczenia włosów.**
  • 100% niezawodny kolor.***

Będziesz zachwycona efektem koloryzacji, oraz wspaniałą kondycją włosów i ich blaskiem.

 

Glikolamina główny składnik Metal Detox

Odkryj moc
GLIKOAMINY

Glikoamina, jako główny składnik większości produktów Metal Detox Serie Expert wnika do wnętrza włosa, identyfikuje cząsteczki metali i je neutralizuje, redukując przy tym ryzyko uwrażliwienia włosów.

Umów się na wizytę w salonie fryzjerskim i odkryj moc działania Metal Detox Serie Expert.

Znajdź salon

Wyjątkowa kompozycja zapachów cytrusy, bursztyn

Wyjątkowa kompozycja
zapachowa

Niezapomniany zapach gamy Metal Detox Serie Expert to połączenie cytrusów oraz bursztynu i drzewa gwajakowego.

Dzięki regularnemu stosowaniu Twoje włosy będą nie tylko zdrowe i pozbawione metali, ale także pełne blasku i subtelnego, długo utrzymującego się cytrusowego zapachu.

KUP TERAZ

Metal Detox odżywka i szampon, gama Serie Expert

Domowa pielęgnacja

Włosy po koloryzacji mają większą skłonność do wchłaniania metali. Dlatego tak ważne jest stosowanie w codziennej pielęgnacji Metal Detox Serie Expert. Szampon oczyści włókna włosa z metali, a maska sprawi, że włosy będą odżywione i pełne blasku.

Dzięki produktom do domowej pielęgnacji w połączeniu z profesjonalną usługą w salonie trwałość koloru i jego nasycenie będzie o wiele dłuższe. Jeżeli uwielbiasz efekt świeżo koloryzowanych włosów i nie lubisz, kiedy tracą one intensywność i blask po wizycie w salonie fryzjerskim kontynuuj pielęgnację włosów w domu kosmetykami Metal Detox Serie Expert.

KUP TERAZ

Gama Metal Detox, spray, szampon, odżywka, maska do włosów

*Złożono wnioski patentowe dla innowacyjnej gamy Metal Detox mi.in w krajach: Niemcy, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

**Test instrumentalny. Wyniki po zastosowaniu Spray’u Metal Detox, usługi fryzjerskiej oraz szamponu i maski z tej samej gamy.

*** Kolor jest bardziej jednolity oraz pozostaje zgodny z zastosowanym podczas koloryzacji odcieniem. Technologia nie wpływa na proces dekoloryzacji.

Doskonałość roku 2021 Metal Detox

Metal Detox doceniony także przez Twój Styl tytułem Doskonałości Roku 2021! Odkryj innowacyjną gamę do pielęgnacji włosów

Jeśli zainteresował cię ten artykuł, sprawdź te produkty

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.