NOWOŚĆ [SERIE EXPERT] Chroma Crème

Profesjonalna korekta koloru
i pielęgnacja w jednym

Poznaj Serie Expert Chrome Crème – 3 szampony z pigmentami do neutralizacji niechcianych ciepłych tonów w pielęgnacyjnej formule!

NOWOŚĆ! CHROMA CREME

Problem ciepłych refleksów

Po wyjściu z salonu Twój kolor włosów jest idealny. Niestety z biegiem czasu i bez właściwej pielęgnacji w domu, odcień traci na intensywności. Dodatkowo – niezależnie od tego, czy koloryzujesz włosy na blond czy też brąz - zaczynają pojawiać się na nim ciepłe refleksy – żółte, pomarańczowe lub czerwone.

Jeśli jesteś blondynką, to z pewnością wiesz, że aby zneutralizować żółknące pasma, powinnaś zastosować fioletowy szampon. Ale jeśli masz ciemniejsze włosy?

Czy wiesz, że…

Większość produktów do neutralizacji niechcianych ciepłych tonów to szampony z fioletowym pigmentem? Takie kosmetyki znakomicie poradzą sobie z żółtymi refleksami pojawiającymi się na jasnych blondach. Jednak fioletowy szampon nie zadziała na miedziane i czerwone tony na ciemniejszych włosach.

Neutralizacja na ciemniejszych włosach

Aby pozbyć się miedzianych i czerwonych refleksów na ciemniejszych włosach konieczne są produkty z pigmentem niebieskim i zielonym. Jednak do tej pory na rynku było bardzo mało produktów tego typu przeznaczonych dla brunetek. Teraz marka L’Oréal Professionnel Paris przedstawia rozwiązanie tego problemu – nową gamę Chroma Crème oferującą korektę koloru na każdych włosach – od platynowych blondów po czerń.

Poznaj nowość

Nowa gama Serie Expert Chroma Crème to 3 szampony z pigmentami do neutralizacji żółtych, miedzianych i czerwonych refleksów. Od teraz możesz pozbyć się niechcianych ciepłych tonów niezależnie od koloru Twoich włosów.

Pielęgnacja i neutralizacja w jednym

Szampony Chroma Crème zapewniają neutralizację ciepłych tonów i pielęgnację włosów w jednym. Niewielkie cząsteczki pigmentów sprawiają, że korekta koloru jest jednolita, a włosy stają się pełne blasku.

Chroma Crème Purple

Szampon z fioletowym pigmentem to produkt do neutralizacji żółtych refleksów na blondach. Jeśli Twój kolor włosów to platynowy lub bardzo jasny blond, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

Chroma Crème Blue

Szampon z niebieskim pigmentem to produkt do neutralizacji miedzianych refleksów. Jeśli Twój kolor średni blond lub jasny brąz, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

Chroma Crème Matte

Szampon z zielonym pigmentem to produkt do neutralizacji czerwonych tonów. Jeśli Twój kolor ciemny brąz lub czerń, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

Nuty zapachowe Chroma Crème

Kwiatowe aromaty połączone z odrobiną przypraw.

Kompozycję zapachową Chroma Crème otwiera nieoczekiwane połączenie mieszanki przypraw i jaśminu. Nuta serca odkrywa przed nami bogaty kwiatowy aromat i odświeżający, owocowy powiew. Zwieńczeniem kompozycji są odrobina fasoli tonka i paczuli nadające całości wyszukany zapach.

Rutyna pielęgnacyjna

Rutyna 1 x w tygodniu po około 2 tygodniach od usługi koloryzacji. Stosuj naprzemiennie z szamponem Metal Detox.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.