NOWOŚĆ [SERIE EXPERT] Chroma Crème

Profesjonalna korekta koloru
i pielęgnacja w jednym

Poznaj Serie Expert Chrome Crème – 3 szampony z pigmentami do neutralizacji niechcianych ciepłych tonów w pielęgnacyjnej formule!

NOWOŚĆ! CHROMA CREME

Problem ciepłych refleksów

Po wyjściu z salonu Twój kolor włosów jest idealny. Niestety z biegiem czasu i bez właściwej pielęgnacji w domu, odcień traci na intensywności. Dodatkowo – niezależnie od tego, czy koloryzujesz włosy na blond czy też brąz - zaczynają pojawiać się na nim ciepłe refleksy – żółte, pomarańczowe lub czerwone.

Jeśli jesteś blondynką, to z pewnością wiesz, że aby zneutralizować żółknące pasma, powinnaś zastosować fioletowy szampon. Ale jeśli masz ciemniejsze włosy?

Czy wiesz, że…

Większość produktów do neutralizacji niechcianych ciepłych tonów to szampony z fioletowym pigmentem? Takie kosmetyki znakomicie poradzą sobie z żółtymi refleksami pojawiającymi się na jasnych blondach. Jednak fioletowy szampon nie zadziała na miedziane i czerwone tony na ciemniejszych włosach.

Neutralizacja na ciemniejszych włosach

Aby pozbyć się miedzianych i czerwonych refleksów na ciemniejszych włosach konieczne są produkty z pigmentem niebieskim i zielonym. Jednak do tej pory na rynku było bardzo mało produktów tego typu przeznaczonych dla brunetek. Teraz marka L’Oréal Professionnel Paris przedstawia rozwiązanie tego problemu – nową gamę Chroma Crème oferującą korektę koloru na każdych włosach – od platynowych blondów po czerń.

Poznaj nowość

Nowa gama Serie Expert Chroma Crème to 3 szampony z pigmentami do neutralizacji żółtych, miedzianych i czerwonych refleksów. Od teraz możesz pozbyć się niechcianych ciepłych tonów niezależnie od koloru Twoich włosów.

poznaj gamę

Pielęgnacja i neutralizacja w jednym

Szampony Chroma Crème zapewniają neutralizację ciepłych tonów i pielęgnację włosów w jednym. Niewielkie cząsteczki pigmentów sprawiają, że korekta koloru jest jednolita, a włosy stają się pełne blasku.

Chroma Crème Purple

Szampon z fioletowym pigmentem to produkt do neutralizacji żółtych refleksów na blondach. Jeśli Twój kolor włosów to platynowy lub bardzo jasny blond, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

zamów już teraz!

Chroma Crème Blue

Szampon z niebieskim pigmentem to produkt do neutralizacji miedzianych refleksów. Jeśli Twój kolor średni blond lub jasny brąz, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

zamów już teraz!

Chroma Crème Matte

Szampon z zielonym pigmentem to produkt do neutralizacji czerwonych tonów. Jeśli Twój kolor ciemny brąz lub czerń, ten produkt będzie idealne dla Ciebie.

zamów już teraz!

Nuty zapachowe Chroma Crème

Kwiatowe aromaty połączone z odrobiną przypraw.

Kompozycję zapachową Chroma Crème otwiera nieoczekiwane połączenie mieszanki przypraw i jaśminu. Nuta serca odkrywa przed nami bogaty kwiatowy aromat i odświeżający, owocowy powiew. Zwieńczeniem kompozycji są odrobina fasoli tonka i paczuli nadające całości wyszukany zapach.

Rutyna pielęgnacyjna

Rutyna 1 x w tygodniu po około 2 tygodniach od usługi koloryzacji. Stosuj naprzemiennie z szamponem Metal Detox.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.