Look na surferkę lub surfera noś przez okrągły rok! Z odpowiednimi produktami do stylizacji włosów stworzysz wymarzoną fryzurę. Nawet jeśli lato przeminęło z wiatrem, Ty możesz zachować letni look. Podpowiemy Ci, jakich produktów użyć, by stworzyć plażowe fale albo loki zakręcone jak lato. Wybierz coś dla siebie :)

Termoaktywny spray Pli

Termoaktywny spray Pli

Loca, loca, loca! Twórz zakręcone stylizacje razem z Pli - zarówno loki, jak i fale. To spray do włosów poddawanych działaniu ciepła. Produkt aktywuje się pod wpływem wysokiej temperatury (lokówki, suszarki). Stosowany podczas stylizacji loków i fal z użyciem ciepła zapewni fryzurze lekkie utrwalenie i zwiększoną objętość. Taki efekt lubimy!

Sposób użycia: Spryskaj włosy przed użyciem suszarki, lokówki lub prostownicy.

Spray z solą Beach Waves

Spray z solą Beach Waves

Bądź na fali, nadaj włosom efekt plażowych fal i teksturę. Włosy zmierzwione jak po wyjściu z kąpieli morskiej. Bez wrażenia szorstkości. Efekt utrzymuje się do 24 h. Spray doskonale sprawdza się na włosach długich oraz krótkich. Również dla mężczyzn. Stwórz swój surferski look!

Sposób użycia: Nakładaj na wilgotne lub suche włosy. Odseparuj pasma włosów za pomocą palców i spryskaj pojedyncze pasma, aby nadać strukturę i objętość fryzurze. Voilà!

Krem Siren Waves

Krem Siren Waves

Elastyczny krem podkreślający fale, ruch i sprężystość włosów oraz ich połysk. Daje efekt miękkich i naturalnych fal. Brzmi super, nie? Bo to Siren Waves!

Sposób użycia: Rozprowadź równomiernie na wilgotne długości włosów, wysusz z pomocą dyfuzora lub suszarki.
Rada: Możesz stosować na już suche włosy - nawiń wtedy niewielkie pasma wokół palca, trzymaj przez 15-30 sekund i puść.

Krem-żel Bouncy&Tender

Krem-żel Bouncy&Tender

Pokaż piękno i sprężystość swoich loków! Użyj miksu kremu podkreślającego loki + żelu Intra Cylane™. Działa przeciw wilgoci i puszeniu się włosów. Podkreślone i sprężyste loki bez usztywnienia. Gotowe? Widzisz jak Twoje loki delikatnie bansują? To właśnie stąd nazwa produktu – Bouncy&Tender

Sposób użycia: Wyciśnij proporcjonalną ilość kremu i żelu. Zmieszaj razem i nanieś na wilgotne włosy. Loki modeluj palcami, wysusz z pomocą dyfuzora lub zostaw do naturalnego wyschnięcia.

Produktów szukaj w najbliższym Salonie Expert.