Modelka plażowe fale przez cały rok

 

Jak skutecznie utrwalać fryzury z fal i loków?

Look na surferkę lub surfera noś przez okrągły rok! Z odpowiednimi produktami do stylizacji włosów stworzysz wymarzoną fryzurę. Nawet jeśli lato przeminęło z wiatrem, Ty możesz zachować letni look. Podpowiemy Ci, jakich produktów użyć, by stworzyć plażowe fale albo loki zakręcone jak lato. Wybierz coś dla siebie :)

 

 

Tecni Art termoaktywny spray do loków i fal
Termoaktywny spray Pli
 
Loca, loca, loca! Twórz zakręcone stylizacje razem z Pli - zarówno loki, jak i fale. To spray do włosów poddawanych działaniu ciepła. Produkt aktywuje się pod wpływem wysokiej temperatury (lokówki, suszarki). Stosowany podczas stylizacji loków i fal z użyciem ciepła zapewni fryzurze lekkie utrwalenie i zwiększoną objętość. Taki efekt lubimy!
 
Sposób użycia: Spryskaj włosy przed użyciem suszarki, lokówki lub prostownicy.

 

 

Spray z solą Beach Waves
 
Bądź na fali, nadaj włosom efekt plażowych fal i teksturę. Włosy zmierzwione jak po wyjściu z kąpieli morskiej. Bez wrażenia szorstkości. Efekt utrzymuje się do 24 h. Spray Beach Waves doskonale sprawdza się na włosach długich oraz krótkich. Również dla mężczyzn. Stwórz swój surferski look!
 
Sposób użycia: Nakładaj na wilgotne lub suche włosy. Odseparuj pasma włosów za pomocą palców i spryskaj pojedyncze pasma, aby nadać strukturę i objętość fryzurze. Voilà!
Spray Beach Waves do włosów falowanych

 

 

Tecni Art Krem Siren Waves krem do fal
Krem Siren Waves
 
Elastyczny krem podkreślający fale, ruch i sprężystość włosów oraz ich połysk. Daje efekt miękkich i naturalnych fal. Brzmi super, nie? Bo to Siren Waves!
 
Sposób użycia: Rozprowadź równomiernie na wilgotne długości włosów, wysusz z pomocą dyfuzora lub suszarki.
Rada: Możesz stosować na już suche włosy - nawiń wtedy niewielkie pasma wokół palca, trzymaj przez 15-30 sekund i puść.

 

 

Krem-żel Bouncy Tender
 
Pokaż piękno i sprężystość swoich loków! Użyj miksu kremu podkreślającego loki + żelu Intra Cylane™. Działa przeciw wilgoci i puszeniu się włosów. Podkreślone i sprężyste loki bez usztywnienia. Gotowe? Widzisz jak Twoje loki delikatnie bansują? To właśnie stąd nazwa produktu – Bouncy Tender.
 
Sposób użycia: Wyciśnij proporcjonalną ilość kremu i żelu. Zmieszaj razem i nanieś na wilgotne włosy. Loki modeluj palcami, wysusz z pomocą dyfuzora lub zostaw do naturalnego wyschnięcia.
Modelka kręcone włosy Tecni Art

Produktów szukaj w najbliższym Salonie Expert.

 

 

Jeśli zainteresował cię ten artykuł, sprawdź te produkty

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.