rozjaśnienie z gamą Blond Studio

Odkryj bezpieczne rozjaśnianie
z Gamą Blond Studio

Wiosna to idealny moment na odświeżenie i metamorfozę koloru włosów na jaśniejszy, świetlisty i lekki. Najskuteczniejszą metodą będzie rozjaśnienie włosów. Jak zrobić to bezpiecznie, aby włosy nie stały się matowe, ani suche? Przekonaj się sama!

Artur Bernacki edukator L'Oreal Professionnel
cudzysłów

Artur Bernacki Edukator marki L’Oréal Professionnel

Uwielbiam w naszym fachu możliwość całkowitej transformacji wizerunku w krótkim czasie.

salon fryzjerski L'Oreal Professionnel

Zaufaj profesjonaliście

Rozjaśnianie włosów nie jest łatwym procesem. Bardzo dużo zależy od tego, jaka jest historia włosów, czym były wcześniej koloryzowane, jak są pielęgnowane – dlatego nie powinno Cię dziwić, że fryzjer w Salonie Expert zawsze zadaje takie pytania podczas rozmowy o rozjaśnieniu.

Dzięki profesjonalnej diagnozie fryzjer jest w stanie zminimalizować ryzyko uwrażliwienia włosów podczas procesu rozjaśniana, a także wspomóc Cię w wyborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji rozjaśnionych włosów w domu, aby efekt WOW utrzymywał się przez długi czas.

Znajdź salon

Fryzjerzy L'oreal Blond Studio

Idealne i bezpieczne rozjaśnienie

Specjalna linia Blond Studio L’Oréal Professionnel do rozjaśniania i pielęgnacji jasnych włosów oparta jest na bezpiecznym, niskim stężeniu oksydantów. Dzięki temu prawdopodobieństwo uwrażliwienia włosów jest niewielkie. W całej gamie produktów Blond Studio znajdują się rozjaśniacze o różnych właściwościach, zapewniające idealne efekty!

Odkryj sekret perfekcyjnego rozjaśniania

Świetliste refleksy Blond Studio Bonder Inside

Świetliste refleksy

Jeśli marzysz o świetlistych refleksach - niczym muśnięcia wakacyjnego słońca idealnie sprawdzi się seria Blond Studio Majimeches o przyjemnym kwiatowym zapachu.

Mocniejsze efekty rozjaśnienia możemy uzyskać rozjaśniaczem Blond Studio Multi-Techniques 8 z pielęgnacyjną Pro-Keratyną. Maksymalne rozjaśnienie nawet do 8 tonów i uzyskania platynowego blondu nie jest dzięki niemu żadną przeszkodą.

Znajdź salon

L'Oreal Professionnel Blond Studio Bonder Inside

Ochrona przede wszystkim

Jeśli Twoim priorytetem przy rozjaśnianiu jest ochrona włosów proponujemy zastosować Blond Studio Bonder Inside 8. Jest to produkt, który dzięki kompleksowi Kwasu Cytrynowego i Glicyny zabezpiecza wnętrze włosa, zapewniając skuteczną ochronę oraz miękkie, błyszczące i jedwabiste włosy po rozjaśnieniu.

Znajdź salon

Modelka L'Oreal PRO Blond Studio

Odpowiedź na częste zmiany

Jeśli rozjaśniasz swoje włosy co 4-5 tygodni wypróbuj pastę Blond Studio Platinium Plus o aksamitnej konsystencji z kompleksem Nutri-Ceride oraz białym woskiem pszczelim.

Kosmetyk zapewnia włosom całkowitą ochronę, elastyczność i połysk oraz doskonałą pielęgnację.

Miękki efekt rozjaśnienia

Nowość, która pojawiła się w marcu tego roku to puder Blond Studio Clay Powder 7, który pozwala uzyskać miękki efekt rozjaśnienia. Nie zawiera amoniaku, dlatego jest w pełni bezpieczny.

Dzięki zawartości białej glinki, fryzjer kontroluje cały proces i jest w stanie wybrać idealny moment zmycia produktu w celu uzyskania optymalnego efektu.

Znajdź salon

Modelka L'Oreal PRO Blond Studio

Idealny duet

Pamiętaj, że idealny efekt rozjaśnienia osiągniesz tylko, jeżeli zaufasz swojemu fryzjerowi. Razem tworzycie duet idealny, a waszym wspólnym celem jest stworzenie pięknego koloru włosów - zdrowych, błyszczących i wzbudzających zachwyt.

Znajdź salon

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.