NUDE_OMBRE_banner.jpgCzy jesteś fanką naturalnych efektów na włosach? Czy podążasz za najnowszymi trendami? Jeśli tak, to Nude Ombré jest właśnie dla Ciebie! Nude Ombré to nowa, udoskonalona wersja tradycyjnego ombré, stworzona dla wszystkich zwolenniczek #naturallook.

Czym jest #ombrehair?

„Ombré” to francuskie słowo oznaczające „cieniowane”.
To technika polegająca na tworzeniu kontrastu między odcieniem u nasady a odcieniem na długościach i końcach. Kolor na długościach i końcach jest jaśniejszy niż u nasady.

Ombré króluje w koloryzacji włosów już od 6-ciu lat; wyszukując hasztag #ombrehair na Instagramie, otrzymasz ponad 5 milionów wyników!

nude_ombre_2.jpg

Nude Ombré – wypróbuj nowe, lepsze ombré

Czym zatem jest Nude Ombré?

To najnowszy trend, który wywodzi się z kategorii makijażu. Makijaż nude jest przede wszystkim naturalny i subtelny, zalicza się do niego tzw. make-up no make-up. Kojarzony jest przede wszystkim z naturalnymi odcieniami beżu, brązów czy kolorami ziemi.

Nude Ombré tak samo jak jego makijażowy odpowiednik, stawia przede wszystkim na naturalność. Od początkowego kontrastującego rezultatu, ombré ewoluuje teraz w stronę jeszcze delikatniejszego przejścia między ciemnym a jasnym odcieniem.

nude_ombre_3.jpg

Umów się do Salonu Expert już dziś!

Wyłącznie fryzjer w salonie jest w stanie dobrać odpowiednie odcienie nude, aby stworzyć taką wyjątkową propozycję specjalnie dla Ciebie.

Jeżeli czujesz, że subtelna, bardziej naturalna wersja ombré jest właśnie dla Ciebie, już dziś zapisz się do Salonu Expert i poproś swojego fryzjera o Nude Ombré od L'Oréal Professionnel. Koloryzacja zostanie wykonana koloryzacją L'Oréal Professionel!

Naturalny efekt wow gwarantowany!