Serie Expert Pro Longer
Nowa gama kosmetyków dedykowana długim włosom.


Marzysz o idealnie grubych, długich włosach od nasady aż po same końce?

Do tej pory skracałaś końcówki, aby utrzymać jednakową grubość włosów?

Zapomnij o tym! Dzięki nowej innowacyjnej gamie kosmetyków L’Oréal PRO LONGER od Serie Expert Twoje długie włosy będą widocznie grubsze i piękniejsze!

Długość czy objętość?

Już nie musisz wybierać! PRO LONGER to pierwsza profesjonalna
linia, która pomaga odnowić długości i sprawia, że wyglądają na grubsze. Koncentrat o wysokim stężeniu ekskluzywnej molekuły Filler A-100 zawartej w gamie PRO LONGER działa natychmiastowo wypełniając włókno włosa i pogrubiając końcówki na ostatnich centymetrach, by wyglądały na pełniejsze. Dzięki aminokwasowi formuła wzmacnia włosy, odbudowuje je i sprawia, że są mocniejsze i mniej podatne na łamanie.
Grubsze i piękniejsze długości włosów

Na efekty nie trzeba długo czekać!
Już po pierwszym zabiegu końcówki pogrubione są o 38%*.
Przy kontynuacji pielęgnacji włosów w domu o 50%*
Mniej rozdwajających się końcówek aż o 66%**
Oraz 5x więcej blasku***
Umów się na wizytę w salonie fryzjerskim i odkryj jak składniki formuły Pro Longer wypełniają i pogrubiają długości i końce twoich włosów. Polecamy kontynuację pielęgnacji w domu dla idealnie pięknych włosów na całej długości.
Domowa kuracja
Do domowej kuracji wystarczy Ci zestaw 3 produktów z nowej gamy PRO LONGER. Podstawa to szampon poprawiający wygląd włosów na całych długościach, który możesz stosować codziennie. Następnie koncentrat w wygodnych ampułkach do jednorazowego użytku zamiast odżywki, czy maski. Wystarczy stosować go co czwarte mycie, rozprowadzając na długościach i końcach włosów.  Warto skręcić końcówki, aby lepiej rozprowadzić preparat, a po 5 minutach po prostu spłukać.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.