Co zrobić, aby w świetle wiosennych dni cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami?

Zima to ta pora roku, którą jedni kochają, a inni tylko czekają kiedy minie. Bez wątpienia nie jest to okres łaskawy dla naszych włosów. Ogrzewane pomieszczenia, mróz, czy noszenie czapki mają negatywny wpływ na kondycję włosów. Po zimie najczęściej są one przesuszone, uwrażliwione, a w skrajnych przypadkach mogą nawet wypadać. Co zrobić, aby w świetle wiosennych dni cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami?

Irena Miksa Edukatorka marki L’Oréal Professionnel

W pracy nad włosami wykorzystuje przede wszystkim swoją kreatywność. Prowadzi warsztaty i webinaria w Akademii L’Oréal w Warszawie.

3 kroki do zdrowych, pięknych włosów na wiosnę

NAWILŻENIE, WZMOCNIENIE I REGENERACJA.
Te trzy elementy pielęgnacji przywrócą Twoim włosom dawny blask, siłę, energię i piękny, zdrowy wygląd. Sprawdź, jakie kosmetyki zapewnią Tobie kompleksową pielęgnację włosów po zimie.

Nawilżaj, wzmacniaj i regeneruj

Idealnym rozwiązaniem dla osłabionych zimą włosów będzie zastosowanie gamy L’Oréal Professionnel Série Expert, Inforcer, które dzięki biotynie i witaminie B6 natychmiast ograniczą uszkodzenia włosów i zregenerują ich włókna na całej długości.

ODKRYJ CAŁĄ GAMĘ SÉRIE EXPERT, INFORCER

Odkryj więcej

Solidna regeneracja

Jeżeli Twoje włosy potrzebują solidnej regeneracji warto sięgnąć po gamę L’Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Gold Quinoa + Protein.

Dzięki bogatej zawartości białek pszenicy, komosy ryżowej, lipidów i ceramidów już w 10 dni stosowania wyraźnie poprawisz kondycję włosów, odbudowując ich uszkodzenia. Jednocześnie przywrócisz swoim włosom lekkość i zniewalający blask, sprawiając, że staną się one znów jedwabiście miękkie i przyjemne w dotyku.

ODKRYJ CAŁĄ GAMĘ SERIE EXPERT ABSOLUT REPAIR GOLD QUINOA + PROTEIN

Odkryj więcej

Wzmocnienie

Zimą nie tylko czynniki zewnętrzne mają negatywny wpływ na kondycję naszych włosów, także dieta jest w tym czasie uboższa w witaminy i składniki mineralne. To wszystko może spowodować, że włosy nie tylko tracą blask i zdrowy wygląd, ale także mają większą tendencję do wypadania.

W takiej sytuacji warto sięgnąć po L´Oreal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced. To opracowany przez Dział Badań Naukowych L’Oréal program do walki z wypadaniem włosów o podwójnym działaniu, który wspomaga przytwierdzenie włókna włosa w skórze głowy. Aktywne składniki Omega 6 i nutrii complex działają na korzeń włosa i pobudzają jego aktywność. W rezultacie pomaga to zmniejszyć stopień wypadania włosów. Cały program trwa 6 tygodni i i najlepiej stosować preparat 2 razy w roku.

Wybierz odpowiednią linię pielęgnacyjną dla swoich włosów, aby przywrócić im zdrowy i piękny wygląd po zimie!

ODKRYJ SERIE EXPERT AMINEXIL ADVANCED

Odkryj więcej

 

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.