W dobie cyfryzacji i popularności mediów społecznościowych, również środowisko fryzjerskie musiało odnaleźć się w wirtualnej rzeczywistości.

Artur Bernacki

Edukator marki L’Oréal Professionnel.
W swoim fachu uwielbia możliwość całkowitej transformacji wizerunku w krótkim czasie.

Z Waszych relacji wiemy, że zdjęcia udostępniane przez fryzjerów na Facebooku czy Instagramie są dla Was bardzo przydatne przy szukaniu inspiracji, aby zdefiniować swój własny styl.

Niestety, często nie przykładamy odpowiedniej wagi do regularnej pielęgnacji, która jest niezbędna, jeśli chcemy szczycić się pięknymi, gładkimi pasmami. Udowodnimy Ci, że nie jest ona wcale taka trudna – do uzyskania efektu miękkich i lśniących włosów wystarczy postępować według tych 4 kroków!

Fryzjer budzi zaufanie dzięki profesjonalnej wiedzy, opartej na doświadczeniu wyniesionym ze szkoleń.

Nowa era fryzjerskiej edukacji

Szkolenia fryzjerskie idą z duchem czasu. Powstały nowe kanały kontaktowania się z fryzjerami, takie jak szkolenia on-line czy platformy szkoleniowe, dzięki którym w łatwy sposób eksperci z branży z całego świata mogą wymieniać się wiedzą.

Szkolenia on-line

Podczas szkoleń on-line w L’Oréal Professionnel zajmujemy się informacjami czysto teoretycznie. Jest to przygotowanie bazy pod spotkanie praktyczne, z modelkami.

Bardzo często szkolenia on-line przeradzają się w rozmowę i wymianę poglądów, omawiane są przykłady, które dotyczą realnych przypadków klientek. Wtedy skupiamy się przede wszystkim na wyjaśnieniu danej kwestii, aby w przyszłości fryzjer był przygotowany na działanie w każdej sytuacji.

Przejdź

Tegorocznym hitem w szkoleniach digital jest niezaprzeczalnie platforma L’Oréal Access.

Jest to strona, która została stworzona z myślą o zrzeszaniu społeczności fryzjerskiej, między innymi poprzez uczestnictwo w webinarach i e-kursach szkoleniowych oraz prezentuje ona inspiracje w postaci filmów instruktażowych. Zaletą korzystania z tej platformy jest niesamowita wygoda – bezpłatnie, w dowolnym miejscu, z dowolnego urządzenia i o dowolnej porze można się na nią zalogować i przejść kursy lub obejrzeć filmy na temat nowych trendów w koloryzacji, stylizacji czy pielęgnacji.

Po ogromnej dawce teorii przyjętej on-line, fryzjerzy doskonalą swoje umiejętności praktyczne w Akademiach Szkoleniowych.
Wszystkie zdobyte informacje mogą przełożyć na włosy modelek i pod czujnym okiem Edukatorów uczą się, jak wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie.

Podziel się wiedzą z fryzjerem!

Przy najbliższej okazji podczas wizyty w salonie zapytaj swojego fryzjera o to, w jaki sposób zdobywa wiedzę – czy korzysta już ze szkoleń online lub platformy L’Oréal ACCESS? Jeżeli jeszcze o niej nie słyszał, to może warto zasugerować takie rozwiązanie. W końcu to w jego rękach leży dobro Twoich włosów 😊

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.