SteamPod 3.0. L'Oreal Professionnel

Bezpieczna Stylizacja na ciepło dzięki Steampod 3.0

Julia Paszek fryzjer stylista

Julia Paszek

Fryzjer-stylista z 20-letnim doświadczeniem. Od 4 lat jako Edukatorka marki L’Oréal Professionnel pomaga fryzjerom zgłębić tajniki koloryzacji.

Stylizacja jak z salonu

Każda z nas stylizuje codziennie włosy, każda dąży do stylizacji idealnej.

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń do stylizacji włosów. W trakcie wizyty w salonie fryzjerskim stylista fryzur dysponuje wszelkiego rodzaju prostownicami i lokówkami. W domu niestety takiego wyboru nie mamy.

Dlatego często zastanawiamy się, co możemy zrobić by wystylizować włosy samodzielnie w domowych warunkach i jak najbardziej zbliżyć się do efektu, jaki uzyskamy w salonie fryzjerskim. Nie mamy dostępu do różnorodnego sprzętu do stylizacji, jakim dysponuje fryzjer, ale nic straconego, gdyż możemy mieć:

SteamPod - jedno urządzenie o wielu funkcjach!

SteamPod L'Oreal Professionnel whiteJedno urządzenie wiele możliwości

SteamPod to prostownica i lokówka w jednym. Podczas stylizacji dbamy o jakość włosa. Para wydobywająca się przez dysze pobudza składniki aktywne znajdujące się w kosmetykach dedykowanych do urządzenia SteamPod. W konsekwencji StemPod daje nam możliwość stylizacji włosów 2x szybciej, włosy są 2x gładsze i o 78% mniej uszkodzone w porównaniu z innymi urządzeniami do stylizacji na ciepło.Unikalna pielęgnacja SteamPod

Podczas stylizacji SteamPod warto pomyśleć o pielęgnacji. Najlepszy efekt uzyskamy stosując dedykowane kosmetyki – krem do włosów średniej grubości i grubych, mleczko do włosów cienkich do stosowania na mokro przed suszeniem oraz serum do włosów wrażliwych, które stosujemy na włosy suche. Produkty te zawierają w swoim składzie Pro keratynę, która osadza się na włóknie włosa, pod wpływem pary wnika do wnętrza włosa, tym samym odbudowuje i chroni włosy dzięki uzupełnianiu ubytków naturalnego budulca włosów.

YT:69QAIiIP7WE

KUP STEAMPODZNAJDŹ SALON

Dzięki dedykowanej pielęgnacji Steampod włosy zachowają naturalną wilgotność i nie będą się puszyć. Unikniemy też przesuszenia zachowując naturalną objętość włosów, a idealną fryzurą możemy cieszyć się aż do kolejnego mycia.

SteamPod x Barbie L'Oreal Professionnel

Ochrona termiczna

Podczas okazjonalnego używania prostownicy lub lokówki musimy zadbać o włosy, zabezpieczając je przed źródłem ciepła. W trakcie suszenia włosów suszarką niezbędne jest zastosowanie kremów lub olejków z ochroną termiczną.

Aby odpowiednio dobrać produkty do stylizacji włosów powinniśmy mieć podstawową wiedzę jaki produkt będzie dla nas odpowiedni, dlatego warto zasięgnąć rady specjalisty w najbliższym salonie L’Oréal Professionnel, gdzie stylista pomoże dobrać nam odpowiednie kosmetyki.

KUP TERAZZNAJDŹ SALON

YT:RUGFr_7m4QQ

Nowa Era prostowania włosów!
Sprawdź możliwości pary wodnej z ambasadorem marki L’Oréal Professionnel Leszkiem Czajką.ODKRYJ kosmetyki STEAMPOD

SteamPod Termoaktywny krem wygładzający

Pielęgnacja włosów aktywowana parą Steampoda. Działanie 2w1: wygładzenie + odbudowa.

Zawiera aktywowany parą Herbal Keratin Technology - kompleks uzyskany z soi, kukurydzy i pszenicy. Skład aminokwasów tego kompleksu jest zbliżony do składu włókna włosów.

- mniejsza łamliwość włosów
- gładkie, mięsiste włosy
- termoochrona do 210°C
- ochrona koloru włosów

KUP TERAZ

Pielęgnacja włosów aktywowana parą Steampoda. Działanie 2w1: wygładzenie + odbudowa Zawiera aktywowany parą Herbal Keratin Technology - kompleks uzyskany z soi, kukurydzy i pszenicy. Skład aminokwasów tego kompleksu jest zbliżony do składu włókna włosów.

- mniejsza łamliwość włosów
- gładkie, mięsiste włosy
- termoochrona do 210°C
- ochrona koloru włosów

KUP TERAZ

SteamPod Mleczko termoaktywne dla włosów cienkich
SteamPod Serum odbudowujące

Wysoce skoncentrowane serum do końcówek włosów każdego rodzaju. Wzbogacone w olej z awokado i moreli. Wygładza włosy i odżywia je.

- termoochrona do 210°C

KUP TERAZ

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbliższy Salon Expert lub zarezerwuj wizytę w ulubionym salonie.